free site templates
Epoksi Multi Layer Zemin Kaplama Sistemi

Epoksi Multi Layer Zemin Kaplama

EPOKSİ MULTİ LAYER ZEMİN KAPLAMA SİSTEMİ

Genel Bilgi: Epoksi esaslı, iki bileşenli, portakal kabuğu görüntüsü veren, solvent içermeyen zemin kaplama sistemidir. Mercan rulo ile desen kazandırılarak portakal kabuğu görüntülü, kaymaz desenli ve aşınmaya karşı çok dirençli, dekoratif bir yüzey kaplaması oluşur. Yüzeyler kolaylıkla temizlenebilir. Kuru ve temiz pek çok yüzeye mükemmel aderansı olan bu sistem reaksiyonunu tamamladıktan sonra su, tuz çözeltileri, bazlar, seyreltilmiş asitler, benzin ve mineral yağlarına dayanımlıdır.

Kullanım Alanları:Beton, beton şap, mozaik ve mermer zeminlerin kaplanmasında, Hafif ve orta yük koşullarında aşınmaya dayanımlılı zemin kaplaması olarak, Endüstriyel zeminlerde, depolarda, yükleme- boşaltma alanlarında, İmalat ve depolama sahalarında, Boyahane ve bakım atölyelerinde, Otopark ve servis alanlarında ve benzerlerinde dekoratif - eksiz, kaymaz ve aşınmaya mukavim zemin kaplaması olarak kullanılır.

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzeyin genel temizliği tamamlandıktan sonra üzerine astar katı çekilir ardından Serpme ve ara kat ve macun tamiratları tamamlandıktan sonra epoksi multi layer zemine mala ile çekilir ve mala uygulamasına eş zamanlı olarakta zemin mercan rulo ile taranarak portakal kabuğu görünümü kazanmış olur.