free web builder
Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

Epoksi Multi Layer Zemin Kaplama

Portakal kabuğu görüntüsü ile sonladırılan bu sistem çok katmanlı olarakta tanınır. Oluşturduğu desenler kaydırmaz bir yüzey oluşturur.

Epoksi Self Levelling Zemin Kaplma

Kendiliğinden yayılan pürüzsüz-düz epoksi zemin kaplama sistemidir. 3 Bileşenden oluşur ve mekanı estetik kılar.

Epoksi Coating 

Epoksi coating zemin kaplama sistemi astar, ara kat ve son kattan oluşur. Diğer epoksi sistemlerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Antibakteriyel Epoksi Kaplama

Hastane, gıda fabrikaları gibi steril ortamlar için tercih edilen epoksi zemin kaplama sistemidir.

Antistatik Epoksi Kaplama

Antistatik özelliği olan bu epoksi sistemi elektrik odaları vb. alanlarda kullanılır. Kaçak akımı yakalayan bu sistem topraklama görevi görmektedir.

Epoksi Vernik Uygulama

Epoksi sistemlerinden sonra epoksi son katı korumak maksadıyla ve betonun üzerine uygulanarak betonun parlaması ve tozumaması amacıyla kullanılır.

Epoksi Mortar Kaplama

Bu sistem şeffaf özelliklidir. Epoksi sistemlerinden sonra vernik olarak uygulanır ve altında kalan epoksi sistemini koruyucu görevi vardır.

Epoksi Zemin Boyama

Diğer epoksi sistemlerinden daha uygun fiyata maal olur. Genellikle mevcut zeminde epoksi olan mekanlar için tercih edilir.

Epoksi Silim Uygulaması

Betonu pürüzsüz ve kalıntısız duruma getirerir bu sistem böylelikle epoksi uygulanması için mevcut zemin hazır hale gelir.

Epoksi Yol Çizgi Uygulaması

Fabrika veya iç düzenin tanzim edilemesi gereken alanlarda uygulanır bu sistem.

Fosforlu Epoksi Zemin Uygulaması

Karanlıkta parlayan epoksi sistemidir. Aniden elektrik enerjilerinin kesilmesi ile karanlık kalan ortamda bireylerin ortamdan güvenli bir şekilde uzaklaşması amacıyla kullanılır. 

Simli Epoksi Zemin Uygulaması

Simli parlak cıvıl cıvıl epoksi zemin kaplama sistemi. Restaurantlarda, türkü barlarda veya diğer tür konser alanlarında, sahnelerde kullanılması tercih edilir.